Kurumsal

Hakkımızda,

Özpınarlar Sigorta, 19 Temmuz 2016 tarihinde Akdeniz’in incisi Antalya ilinde ticaret hayatına başlamıştır ve kısa sürede sektöre hızlı bir başlangıç yaparak sigortacılık alanında müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetlerine devam etmektedir.

Özpınarlar Sigorta, sağladığı güvenilir sigorta hizmetleri ile Elementer tüm branşlarda ve hayat sigortalarında müşterilerimizi güvenle teminat altına almaktadır.

Profesyonel alanda yürüttüğümüz sigorta hizmetlerini, konusunda uzman deneyimli çalışma arkadaşlarımızla, müşterilerin ihtiyaçlarını doğru analiz ederek, en uygun fiyat, hızlı destek ve en önemlisi kaliteli hizmet politikası doğrultusunda siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Şirketimiz, kuruluşundan bu yana sizlerin memnuniyetini kendisine yol haritası olarak belirlemiş ve zaman kaybı yaşamadan en güncel hizmeti alabilmeniz için çalışmalarına kesintisiz olarak devam etmektedir.

Şirketimiz, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından 2017 yılında verilen Atso Etik Üye ünvanına laik görülmüş ve bu hususlara hak kazanmıştır.